Продавець BRGroup розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
58 відгуків
ТОВ «Балтік Рефріджерейтінг Груп»
+380 (50) 462-03-77Валентин Киев sale@brgroup.eu
+380 (50) 026-90-97Сергей Львов lviv@brgroup.eu
+380 (95) 178-75-72Марина Днепр marina@brgroup.eu
+380 (50) 333-67-00Антон Киев anton@brgroup.eu
Додати відгук

Пакетне рішення Sanhua для холодильних систем

Пакетне рішення Sanhua для холодильних систем

Протягом багатьох років Sanhua є лідером в розробці і виробництві електронних розширювальних клапанів для промисловості HVAC & R. Фокус був зроблений на електронних розширювальних клапанах (EEV) для OEM-виробників, у яких був власний контролер для EEV або сторонніх контролери у поєднанні з SANHUA EEV. У зв'язку з підвищеним попитом на продукцію Sanhua на серед дистриб'юторів і монтажних організацій (скорочено WS / I), особливо для електронних розширювальних клапанів серії DPF, Sanhua розробила комплексне рішення для їх потреб і для невеликих OEM-виробників: електронний розширювальний клапан , спеціальний контролер, датчик тиску та температури.

Розширювальні клапани з електронним управлінням пропонують значні переваги порівняно з механічними терморегулюючі клапанами:

  • Широкий діапазон регулювання потужності для однієї і тієї ж моделі
  • Одна і та ж модель для різних холодоагентів
  • Стабільна продуктивність клапана при мінімальному перепаді тиску
  • Точне регулювання потужності
  • Додатковий рівень захисту системи, контролю та дистанційного керування

 

Перед випуском нового контролера EEV та існуючих електронних розширювальних клапанів DPF компанія Sanhua провела великі випробування контролера з клапаном для досягнення найкращої продуктивності для типових холодильних установок, що обслуговуються WS / I. Це було зроблено для того, щоб пропонувати клієнтам повний пакетне рішення, перевірене, кваліфіковане та готове до використання в холодильних установках. Другою важливою метою було запропонувати економічно ефективне рішення, що дозволяє конкурувати з традиційними механічними розширювальними клапанами, враховуючи зростаючий попит на високоефективні енергозберігаючі рішення.

Після офіційного випуску цього пакету EEV-рішення (контролери + EEV + датчики / кабелі) дистриб'ютори компанії почали активну рекламу цього рішення для своїх клієнтів, одним з яких є BalticRefrigerationGroup (BRGroup), один з провідних оптових постачальників холодильних компонентів у країнах Балтії та Східної Європи. Нижче інтерв'ю з технічним директором BRGroup Mindaugas Kristanaitis про свій досвід використання нового контролера Sanhua з електронним розширювальним клапаном.

Sanhua: Яку потребу клієнтів потрібно було вирішити?

BRGroup: Основне застосування - холодні камери (середньо-і низькотемпературні) з потужністю охолодження 10-30 кВт. Необхідність полягала в пошуку надійного і енергоефективного рішення електронного розширювального клапана і контролера, які були б конкурентоспроможними за ціною порівняно з типовими механічними розширювальними клапанами, які використовуються в холодильних камерах подібних. Крім того, рішення EEV повинно було підвищити надійність системи за рахунок захисту компресорів від роботи поза призначеного режиму (наприклад, занадто високої або дуже низького перегріву), шляхом підвищення надійності під час розморожування гарячим газом.

Sanhua: Який саме продукт Sanhua був використаний?

BRGroup: Ми запропонували нашим клієнтам новий контролер Sanhua SEC6xx EEV і клапани Sanhua DPF (різні моделі в залежності від потужності випарника).

Sanhua: Чому були обрані продукти Sanhua, а не аналогічні продукти інших виробників?

BRGroup: Нам важливо мати надійні компоненти, хорошу підтримку (комерційну, технічну, логістичну). Оскільки ми використовуємо інші компоненти Sanhua, ми були впевнені в їх якості. Крім того, пакетне рішення SANHUA для EEV + контролер набагато привабливіше для нас, як дистриб'ютора, і для наших клієнтів (кінцевих користувачів або монтажників) порівняно з аналогічним рішенням інших постачальників. Така вартість ефективного вирішення SANHUA EEV + Controller дозволяє нам конкурувати навіть з механічним ТРВ з великою ємністю (моделі зі знімними частинами).

Sanhua: Клієнти задоволені технічними можливостями цього пакетного рішення?

BRGroup: Пакет рішень Sanhua знаходиться на тому ж рівні, що і аналогічні рішення конкурентів. В цілому клієнти спостерігали стабільний перегрів під час регулювання, вони були задоволені поведінкою всієї системи і динамічним зниженням температури усередині холодильної камери. Неможливо виміряти і порівняти енергозбереження від термостатичного розширювального клапана, але стабільність перегріву на рівні 6K забезпечує високу ефективність системи і економію витрат. Як звичайно, після випуску нових продуктів клієнти поділилися відгуками про те, що необхідно поліпшити: подовжити довжину кабелю соленоїда (Sanhua: завод працює над цим запитом, розробляючи подовження кабелю для соленоїда), «застарілий дизайн» зовнішньої форми контролера (Sanhua: це буде враховано при вдосконаленні контролера, оскільки ми не зупинимо нашу діяльність у цьому напрямку).

Sanhua: Яке рішення клієнти використовували раніше?

BRGroup: Деякі клієнти раніше використовували механічні розширювальні клапани і електромагнітні клапани, інші клієнти віддавали перевагу використовувати аналогічні рішення EEV від інших постачальників.

Sanhua: У чому перевага рішення Sanhua порівняно з попередніми продуктами?

BRGroup: Клієнти були задоволені аналогічними рішеннями конкурентів, але перевага віддавалася рішенням пакету Sanhua EEV з-за економічної ефективності і можливості використовувати більш ефективне рішення EEV замість механічного ТРВ без значного впливу на вартість системи.

Sanhua: Які переваги для клієнта з таким повним рішенням?

BRGroup: Клієнти раніше використовували комбінацію електронний розширювальний клапан Sanhua і контролер від сторонніх виробників. Це рішення працювало, але без плавного і точного регулювання було непросто налаштувати параметри контролера для кожного EEV, було потрібно багато часу, і тільки досвідчені монтажники могли це зробити. З новим контролером рішень Sanhua EEV параметри вже налаштовані на Sanhua EEV, алгоритм PID оптимізований для точного регулювання потоку. Пакетне рішення Sanhua зручніше у використанні і навіть доступно установникам без великого досвіду в електроніці.

Sanhua и BRGroup имеют долгую историю успешного сотрудничества, и мы с нетерпением ожидаем продолжения этой тенденции, используя возможности производства Sanhua, разработку новых продуктов и сеть продаж BRGroup с их опытными инженерами по продажам. Все коммерческие, технические темы, а также вопросы о доступности пакетных решений Sanhua EEV и других продуктов могут быть адресованы в офисы BRGroup в Европе:

 

ЛИТВА, Каунас (Главный офис)

С. Зукауско ул. 13, Рамуцяй, Каунасский район, LT - 54464, Литва

Телефон + 370 37 373248 / Факс. + 370 37 373198

info@brgroup.eu

 

ЛИТВА, Вильнюс

Вул. Калварию 151, Вильнюсб LT-08221, Литва

Телефон +370 5 2122735

info@brgroup.eu

 

УКРАЇНА, Київ

С. Петропавлівська Борщагівка, вул. 5-Бб, Київ, Светошинский район, UA - 08130, Україна

Телефон +380 445012983

sale@brgroup.eu

 

УКРАЇНА, Дніпро

Олександра Поля, 103, Дніпровський район, Дніпро, UA - 4900, Україна

Телефон +380 5 04996019

ukraine@brgroup.eu

 

ЛАТВІЯ, Рига

Буллу, вул. 45 (12 корпусів), Рига, LV-1067, Латвія

Телефон +371 67 409817 / Факс. +371 67 409818

latvia@brgroup.eu

 

БІЛОРУСЬ, Мінськ

Радіальна 54В-67, Мінськ, 220070, Білорусь

Телефон +375 296535772

info@brgroup.eu

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner